strona główna firma
Firma
Siedziba firmy Termiko

Zakres działalności

Siedziba firmy Termiko

Utrzymanie temperatury na komfortowym poziomie jest niezwykle ważne, nie tylko zimą ale również w pozostałych porach roku. Aby zapewnić sobie odpowiednie ogrzanie mieszkania lub innego rodzaju lokalu użytkowego, wybierając piece czy kotły należy kierować się przede wszystkim ich mocą.

Firma Termiko z Jarocina od wielu już lat specjalizuje się w produkcji kotłów grzewczych. Naszą dewizą jest dostarczanie ciepła zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem, w sposób komfortowy, oszczędny przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego. Zadowolenie Klienta jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Dostarczamy Wam zawsze najlepsze rozwiązania w zakresie techniki grzewczej.

Profesjonalne kotły, piece C.O. Termiko

Produkowane przez nas kotły, piece CO, łączą w sobie solidność, niezawodność działania z estetycznym wyglądem i funkcjonalnością. Posiadany przez nas park maszynowy jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Posiadamy także flotę transportową, dzięki czemu nasze kotły i piece mogą być przewożone naszym transportem. Duży potencjał firmy, wysoko wykwalifikowany zespół pracowników daje możliwości stałego podnoszenia jakości naszych produktów, wprowadzenia nowych, ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych w połączeniu z interesującą stylistyką.

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez naszą firmę kotły, piece co, spełnią Państwa oczekiwania oraz zaspokoją potrzebę komfortowego grzania. Ich zakup będzie stanowił połączenie ekonomiczności, wysokiej jakości z zaawansowaną technologią i niskimi kosztami eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Certyfikaty i badania

Nasze kotły posiadają wszelkie wymagane na polskim rynku certyfikaty i atesty. Dużą uwagę kładziemy na poszczególne fazy toku produkcji i jakość wykonania. Jesteśmy wiarygodnym i atrakcyjnym partnerem handlowym. Zaufało nam już wielu klientów.

Kotły posiadają badania emisyjno-energetyczne, przeprowadzone przez uprawnione podmioty i uzyskały certyfikaty zgodności wg kryterium efektywności energetycznej. Zobacz certyfikaty


© 2017 Termiko / wizyt: 3817 / on-line: 1